ENGLISH|نقشه سایت
دانشگاه آزاد اسلامی مبارکه
 
۱۳۹۶ سه شنبه ۱ اسفند
اخبار کوتاه
آیین نامه
حذف و اضافه درس

 

ماده 28 : دانشجو مي تواند پس از آغاز هر نيمسال تحصيلي در مهلتي كه در تقويم دانشگاهي تعيين شده است، حداكثر دو درس انتخابي خود را در صورت موافقت گروه آموزشي مربوط حذف كند و يا براي دروس ديگري علاوه بر آنچه قبلاَ انتخاب كرده است با رعايت سقف مقررات ثبت نام نمايد.
 
ماده 29 : دانشجو مي تواند تا پنج هفته قبل از پايان نيمسال تحصيلي فقط يكي از درس هاي نظري خود را با رعايت ماده 23 حذف كند، مشروط به اينكه واحدهاي درسي باقي مانده وي از 12 واحد كمتر نشود.
 
تبصره : عدم حضور دانشجو در جلسه امتحان درسي كه براساس اين ماده حذف كرده‏ غيبت موجه منظور مي گردد و در شمول ماده 24 خواهد بود.
 
ماده 30 : حذف كليه واحدهاي انتخابي در يك نيمسال تنها در صورتي مجاز است كه دانشجو بنا به تشخيص شوراي آموزشي واحد دانشگاهي ذيربط قادر به ادامه تحصيل در آن نيمسال نباشد و غيبت دانشجو در هيچ يك از دروس از مجموع ساعات آن درس تجاوز نكند. در اين حال نيمسال مزبور به عنوان مرخصي محسوب مي گردد.
 
1390/10/05
تعداد بازدیدکنندگان امروز 260 تعداد بازدیدکنندگان دیروز 1127 تعداد کل بازدیدکنندگان تا امروز 2859759 تعداد کاربران بر خط 2 تعداد کاربران لاگین بر خط 0
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به دانشگاه آزاد اسلامی واحد مبارکه می باشد..
Powered by DorsaPortal