روابط عمومی دانشگاه آزاد
خبر کوتاه
۱۳۹۷ سه شنبه ۲۹ خرداد
 
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد مبارکه:رشد و توسعه دانشگاه در گروه همت و تلاش مضاعف اعضای هیات علمی است
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد مبارکه گفت: رشد و توسعه دانشگاه حاصل همت و تلاش معاونان دانشگاه و همکاری اعضای هیات علمی و کارکنان است.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، دکتر عبدالله هادی در نشست صمیمانه با اعضای علمی واحد مبارکه با تبریک سال تحصیلی جدید، توسعه رشته‌ها در این دانشگاه در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری را ستودنی خواند و اظهار کرد: با تلاشی که شده واحد مبارکه اکنون 48 رشته فعال در مقطع کارشناسی ارشد و 4 رشته در مقطع دکتری داشته که حاصل تلاش بی وقفه همکاران بوده است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد مبارکه با توجه به قداست تحصیل علم در اسلام گفت: علم اندوزی و تحصیل علم و دانش در اسلام از ارزش والایی برخوردار است و شایسته است استادان این واحد در پاسداست ارزش‌های والای دانشگاه که همان تدریس متعهدانه و انتقال علم و دانش به دانشجویان و نسل جوان جامعه است همت گمارند.

رئیس دفتر فرهنگ اسلامی دانشگاه آزاد اسلامی واحد مبارکه هم در جمع استادان به تشریح جایگاه عفاف و حجاب در جامعه اسلامی پرداخت.حجت‌الاسلام حسن غلامی با بیان این که عفاف و حجاب فقط مختص خواهران نیست، گفت: عفاف و حجاب برای زنان و مردان عمومیت دارد و هم زن و هم مرد باید در حد واجباتشان عفاف و حجاب را رعایت کنند و همه وظیفه داریم برای ترویج حجاب تلاش کنیم.

معاون دانشجویی فرهنگی واحد مبارکه بیان کرد: یکی از اهداف برگزاری این نشست، بررسی را‌ه‌های تعامل و مشارکت بیشتر استادان در حوزه فعالیت‌های فرهنگی ـ مذهبی است.دکتر علیرضا حاجی کریمی درباره راه‌اندازی دفتر ارتباط خانواده و دانشگاه، فلسفه وجودی دفتر ارتباط خانواده و دانشگاه آن است که با فراهم آوردن فضایی برای گسترش حمایت معنوی خانواده و دانشجو و با تقویت بنیادهای امنیت هیجانی دانشجویان، زمینه مناسب برای پیشرفت و تعالی این سرمایه‌های معنوی، اجتماعی و علمی کشور اسلامی‌مان را فراهم آورد.

دکتر مجتبی آقاجانی معاون پژوهشی واحد مبارکه هم با بیان گزارشی از عملکرد مرکز رشد واحد گفت: دانشگاه مجوز دفتر مشاوره پژوهشی در دانشگاه را دریافت کرده و درصدد فعال کردن این دفتر است.

در پایان هرکدام از استادان سوالات خود را مطرح و هیات رئیسه دانشگاه به آنها پاسخ دادند.

 

تعداد بازدید : 95
تاریخ: 1395/07/17
تعداد بازدیدکنندگان امروز 0 تعداد بازدیدکنندگان دیروز 2 تعداد بازدیدکنندگان کل 10210 تعداد کاربران بر خط 0 تعداد کاربران لاگین بر خط 0
کلیه حقوق متعلق به دانشگاه آزاد اسلامی واحد مبارکه می باشد.
Powered by DorsaPortal