روابط عمومی دانشگاه آزاد
خبر کوتاه
۱۳۹۷ سه شنبه ۲۹ خرداد
 
تاکید رییس واحد مبارکه بر ایجاد پایگاه ارتباط دانشگاه با آموزش و پرورش

 

دکتر عبداله هادی گفت : در راستای افزایش همکاری و ارتباط مستمر این دو نهاد آموزشی ایجاد پایگاه ارتباط دانشگاه با آموزش و پرورش را ضروری دانست و خواستار تعامل بیشتر این دو نهاد گردید.

وی گفت : دانشگاه آزاد اسلامی واحد مبارکه به عنوان بزرگترین و با سابقه ترین واحد آموزش عالی شهرستان مبارکه آمادگی دارد در راستای افزایش تعامل و شناخت از نیازها و بهره مندی بیشتر از تجربیات ارزشمند فرهنگیان جلسات ماهانه­ای را در این باره برگزار کند.

رییس دانشگاه واحد مبارکه افزود : هماهنگی و همراهی این دو نهاد آموزشی در شهر مبارکه، کمک موثری به ارتقای فرهنگی شهر و توسعه پایدار متناسب با نیازهای شهرستان خواهد کرد.امیدورام در این راستا در کنار هم و بر اساس نیاز سنجی های انجام شده گام های عملی در تحقق این امر برداریم.

دکتر هادی با تشریح امکانات و پتانسیل های این دانشگاه گفت : واحد مبارکه آمادگی دارد بر اساس پیشنهادات و نیازهای دانش اموزان مدارس این شهرستان رشته های مورد نیاز و علاقه آنها را در واحد ایجاد کند که این امر می تواند کمک موثری را برای ادامه تحصیل دانش آموزان در شهر خود کرده و دغدغه های خانواده ها را بر طرف کند.

رییس واحد مبارکه با توجه به تاکیدات مقام معظم رهبری در حوزه اقتصادمقاومتی، وبومی سازی توان داخلی با بهره گیری از توانمندی­های منطقه­ای یکی از راهکارهای تحقق این امر با اتکا به قابلیت­های شهرستان صنعتی مبارکه برشمرد و افزود : دانشگاه آزاد اسلامی واحد مبارکه آمادگی دارد از طرح های ابداعی و پژوهش های کاربردی استادان، دانشجویان و دانش آموزان که دارای توجیه اقتصادی بوده و زمینه برای تولید علم به ثروت باشد، حمایت کند.

 

 

تعداد بازدید : 92
تاریخ: 1395/07/17
تعداد بازدیدکنندگان امروز 0 تعداد بازدیدکنندگان دیروز 2 تعداد بازدیدکنندگان کل 10210 تعداد کاربران بر خط 0 تعداد کاربران لاگین بر خط 0
کلیه حقوق متعلق به دانشگاه آزاد اسلامی واحد مبارکه می باشد.
Powered by DorsaPortal