روابط عمومی دانشگاه آزاد
خبر کوتاه
۱۳۹۷ شنبه ۱ ارديبهشت
 
دکتر فولادی معاون آموزشی درجلسه توجیهی دانشجویان جدیدالورود دانشگاه آزاد اسلامی واحد مبارکه

341

 

 

28/07/95

 

جلسه توجیهی دانشجویان جدیدالورورد واحدمبارکه به منظور آگاهی دانشجویان با قوانین،آئین نامه ­های آموزشی و نیز آشنایی با مسئولین دانشگاه، با فضاها و امکانات با حضور هیات رئیسه دانشگاه، درسالن اجتماعات دانشگاه آزاد اسلامی واحد مبارکه برگزار شد.

بعد از تلاوت قرآن و سرود ملی، با سخنان دکتر علیرضا حاجی کریمی معاون دانشجویی،فرهنگی واحد مبارکه آغاز گردید.وی ضمن خوشامدگویی به دانشجویان وتبریک آغاز سال جدید تحصیلی، پیام دکترمیرزاده رئیس دانشگاه آزاد اسلامی را قرائت کرد . وی اظهار داشت توسعه پایدار ضامن امنیت، رفاه و آرامش هر کشوری است و راه تحقق چنین خواسته ای از مسیر توسعه و تولید علمی آن کشور می گذرد و مولد آن به تلاش، همت دانشگاهیان و دانش آموختگانش بستگی دارد و برای تحقق چنین خواسته ای ضرورت دارد فضای دانشگاهی ما بیش از پیش به اصول و قواعد علمی آراسته شود، به طوری که در آن آزادانه پژوهش، تفکر، نقد و خلاقیت از سوی استادان و دانشجویان مد نظر قرار گیرد. سپس به تشریح وضعیت، جایگاه و توانمندی ها و نیز نحوه شکل گیری و توسعه واحد مبارکه پرداخت .دکتر علیرضا حاجی کریمی معاون دانشجویی،فرهنگی واحد مبارکه با بیان این که این واحد در حال حاضر دارای 102 رشته در مقاطع کاردانی،کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری هست از تلاش برای تصویب رشته­ های جدید در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد خبر داد. معاون دانشجویی،فرهنگی در پایان سخنان خود ضمن توصیه دانشجویان به تلاش و کوشش و حفظ شان و منزلت دانشجویی برای آنها از درگاه خداوند متعال آرزوی توفیق و سلامتی نمود.در ادامه این جلسه دکتر مسعود فولادی معاون آموزشی واحد در خصوص اهم نکات و موارد آموزشی مطالبی عنوان نمود. وی با بیان این که دانشجویان سازندگان آینده جامعه هستند بایستی در محیط علمی ارزش و منزلت خود را پیش از هرکس بدانند و ادامه راه تحصیل در مقاطع بالاتر برای دوستداران علم با رویکردهای نوین باز خواهد بود و افتخار ما مسئولین دانشگاه شما دانشجویان هستید.

 مهندس مجتبی آقاجانی معاونت پژوهشی برای دانشجویان جدیدالورود به برخی از فعالیت های پژوهشی دانشگاه از قبیل شرکت در کارهای پژوهشی و عضویت در انجمن های علمی و باشگاه پژوهشگران جوان ، داشتن سایت کامپیوتر،اینترنت، دو کتابخانه نکاتی را بیان داشتند در ادامه دکتر امیرمسعود احمدی ومعاون اداری و مالی پیرامون نحوه پرداخت شهریه،وام مطالبی را بیان کرد و در ادامه خانم ارومچی پیرامون مرکز مشاوره و فعالیت آن مطالبی را به سمع نظر دانشجویان رساند و هیات رییسه در پایان جلسه به پرسش های دانشجویان پاسخ دادند .لازم به توضیح است در حاشیه این جلسه، کلیپی از مجموعه فعالیت های دانشگاه برای دانشجویان نمایش داده شد.

تعداد بازدید : 87
تاریخ: 1395/08/01
تعداد بازدیدکنندگان امروز 6 تعداد بازدیدکنندگان دیروز 11 تعداد بازدیدکنندگان کل 9870 تعداد کاربران بر خط 0 تعداد کاربران لاگین بر خط 0
کلیه حقوق متعلق به دانشگاه آزاد اسلامی واحد مبارکه می باشد.
Powered by DorsaPortal