روابط عمومی دانشگاه آزاد
خبر کوتاه
۱۳۹۷ سه شنبه ۲۹ خرداد
 
سومین نشست تخصصی تب رسانه با موضوع اینستاگرام و بازی های کامپیوتری در واحد مبارکه
 به همت دفتر فرهنگ اسلامی واحد مبارکه و با همکاری روابط عمومی این واحد، باعنایت به لزوم آشنایی جوانان دانشجو با آسیب های فضاهای مجازی نشست آموزشی تب رسانه با حضوراستاد سلمان هاشمیان کارشناس رسانه در سالن اجتماعات شهید مطهری دانشگاه برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه، در این نشست استاد هاشمیان کارشناس رسانه، از جوانان امروز با عنوان نسل اندروید یاد کرد و ضمن تبین اصول طلایی تبلیغ در رسانه به تهدیدها وآسیب های فضاهای مجازی پرداخت وبه دانشجویان توصیه نمودکه باید اطلاعات ما در فضای مجازی مدیریت شود گاهی فرد به دلیل عدم آگاهی از خودش در فضای مجازی رد پایی می گذارد که هیچ وقت نمی توانند آن را پاک کند .

وی در ادامه ضمن برشمردن برخی از جذابیت های شبکه های اجتماعی به اعتیاد آور بودن برخی از این شبکه ها اشاره کرد و به پدیده عکس سلفی، بررسی اینستا گرام وتهدیدهای آن پرداخت و اشاره کرد: امروزه رسانه بخشی از زندگی ما نیست بلکه زندگی ما بخشی از رسانه است که این موضوع ریشه بسیاری از معضلات وناهنجاری هایی است که امروز با آن دست به گریبان هستیم.

تعداد بازدید : 177
تاریخ: 1395/09/23
تعداد بازدیدکنندگان امروز 0 تعداد بازدیدکنندگان دیروز 2 تعداد بازدیدکنندگان کل 10210 تعداد کاربران بر خط 0 تعداد کاربران لاگین بر خط 0
کلیه حقوق متعلق به دانشگاه آزاد اسلامی واحد مبارکه می باشد.
Powered by DorsaPortal