روابط عمومی دانشگاه آزاد
خبر کوتاه
۱۳۹۸ دوشنبه ۵ فروردين
 
اردوی مشهد مقدس ویژه دانشجویان پسر واحد مبارکه برگزار گردید.

دکتر علیرضا حاجی کریمی معاون فرهنگی، دانشجویی واحد مبارکه بیان کرد: اردوی فرهنگی زیارتی مشهد مقدس با هدف زیارت بارگاه ملکوتی حضرت ثامن الحج (ع) وایجاد فضای صمیمانه بین دانشجویان برای تقویت روحیه همکاری برگزار شد.

در این اردوی پنج روزه که با حضور 35 نفر از دانشجویان پسر به همت امور فوق برنامه معاونت فرهنگی، دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد مبارکه برگزار شد، حسن ابراهیمی سرپرست این اردو و امور فوق برنامه دفتر فرهنگ اسلامی واحد مبارکه برای دانشجویان برنامه های فرهنگی متنوعی در نظر گرفته را اجرا کرد.

دانشجویان پس از ورود به شهر مقدس مشهد با حضور گروهی در زیارت امام هشتم(ع) و شرکت در نماز جماعت ظهر و عصر در حرم مطهر کار خود را آغاز کردند.

از جمله برنامه های فرهنگی این اردو می توان به حضور در اقامه نمازهای جماعت در حرم، نماز جمعه، شرکت در دعای کمیل، ندبه، بازدید از اماکن مذهبی و فرهنگی مشهد مقدس، استفاده از برنامه های فرهنگی رواق دارالهدایه ویژه دانشجویان اشاره کرد.

 

تعداد بازدید : 26
تاریخ: 1396/11/18
تعداد بازدیدکنندگان امروز 0 تعداد بازدیدکنندگان دیروز 3 تعداد بازدیدکنندگان کل 953 تعداد کاربران بر خط 0 تعداد کاربران لاگین بر خط 0
کلیه حقوق متعلق به دانشگاه آزاد اسلامی واحد مبارکه می باشد.
Powered by DorsaPortal