روابط عمومی دانشگاه آزاد
خبر کوتاه
۱۳۹۸ دوشنبه ۵ فروردين
 
همزمان با ایام سوگواری فاطمیه؛

 

مراسم تشییع پیکرشهید گمنام همزمان با ایام شهادت حضرت زهرا(س) در دانشگاه آزاد اسلامی واحد مبارکه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد مبارکه، به همت بسیج دانشجویی و با همکاری دفتر فرهنگ اسلامی مراسم سوگواری وعزاداری حضرت فاطمه زهرا (س) و تشیع پیکر مطهر شهید گمنام هشت سال دفاع مقدس بر روی دستان، استادان، کارکنان و دانشجویان واحد مبارکه برگزار گردید.

دکتر عبداله هادی رییس دانشگاه با بیان این که شهدای انقلاب و هشت سال دفاع مقدس راه امام حسین(ع) و اهل بیت(ع) را در پیش گرفتند تا این که آزاده باشند، گفت: شهدا با نثار همه هستی خویش در راه خدا به ما نشان دادند که در راه حریت، آزادگی و در راه حق و حقیقت باید از تمام هستی خویش گذشت.

 محمدعلی قدمی مسئول بسیج دانشجویی واحد مبارکه در حاشیه این مراسم گفت: باورمان این است که حضور پیکر مطهر شهدای گمنام در دانشگاه ها مایه برکت است و از لحاظ فرهنگی تأثیر مثبت و بسزایی را در جوانان ایجاد می‌کند و نقش فرهنگی دانشگاه را در جامعه پررنگ‌تر خواهد کرد. در ادامه برگزاری حدیث کسا و اقامه نماز جماعت در نمازخانه دانشگاه  مراسم پایان یافت.

 

تعداد بازدید : 24
تاریخ: 1396/12/06
تعداد بازدیدکنندگان امروز 0 تعداد بازدیدکنندگان دیروز 3 تعداد بازدیدکنندگان کل 953 تعداد کاربران بر خط 0 تعداد کاربران لاگین بر خط 0
کلیه حقوق متعلق به دانشگاه آزاد اسلامی واحد مبارکه می باشد.
Powered by DorsaPortal