روابط عمومی دانشگاه آزاد
خبر کوتاه
۱۳۹۷ شنبه ۴ اسفند
 
اکران فیلم « ویلایی ها» در دانشگاه آزاد اسلامی واحد مبارکه

به مناسبت فتح خرمشهربرگزارشد.

اکران فیلم « ویلایی ها» در دانشگاه آزاد اسلامی واحد مبارکه

به همت فیلم کانون هنری مهد هنر دانشگاه «ویلایی ها» به کارگردانی منیر قیدی در سالن اجتماعات شهید مطهری دانشگاه مبارکه اکران گردید.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد مبارکه کانون هنری مهد هنر دانشگاه برنامه ای را تدارک دیده که بر اساس آن هر هفته یک فیلم را در این دانشگاه به رایگان نمایش می دهد. برنامه­ی این هفته­ی کانون مهد هنربه مناسبت فتح خرمشهر به اکران «ویلایی ها» به کارگردانی منیر قیدی اختصاص دارد.

ویلایی‌ها فیلمی به کارگردانی منیر قیدی، نویسندگی منیر قیدی و ارسلان امیری و تهیه‌کنندگی سعید ملکان است که در واپسین روزهای اردیبهشت 1395 با حضور طناز طباطبایی در اندیمشک کلید خورد و تیر ماه 1395 فیلمبرداری اش پایان یافت

ویلایی‌ها قصه خانواده‌های فرماندهان سپاه و ارتش در سال 1365 است. عزیز زن 50 ساله‌ای است که همراه نوه‌هایش وارد مجموعه ویلاها می‌شود. الیاس نیز راننده بسیجی است که هر وقت وارد مجموعه می‌شود همه نگران این می‌شوند که شاید خبر شهادت یکی از فرماندهان را بدهد. پس از مدتی سیما که عروس عزیز است از تهران می‌آید تا بچه‌های خود را به خارج از کشور ببرد.

تعداد بازدید : 15
تاریخ: 1397/03/03
تعداد بازدیدکنندگان امروز 8 تعداد بازدیدکنندگان دیروز 6 تعداد بازدیدکنندگان کل 796 تعداد کاربران بر خط 0 تعداد کاربران لاگین بر خط 0
کلیه حقوق متعلق به دانشگاه آزاد اسلامی واحد مبارکه می باشد.
Powered by DorsaPortal