روابط عمومی دانشگاه آزاد
خبر کوتاه
۱۳۹۸ پنج شنبه ۳۰ خرداد
 
برگزاری جشن دانش‌آموختگی دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد مبارکه

به همت حوزه فرهنگی و دانشجویی واحد مبارکه، جشن دانش‌آموختگی دانشجویان با حضور شهرادر، رییس شورای اسلامی شهرستان، رییس اداره بهزیستی،رییس، معاونان، اعضای هیات علمی، کارکنان، دانشجویان و خانواده آنها در سالن اجتماعات سینا این واحد دانشگاهی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه ، دکتر عبداله هادی رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد مبارکه در این مراسم آگاهی و علم و دانش را بزرگترین سلاح انسان برای مقابله با جهالت و رسیدن به کمال دانست که روند علم افزایی و دانش آموختگی تا پایان عمر انسان ادامه خواهد داشت.

وی پایان دوران تحصیل دانشگاهی را سرآغازی برای تحقیق و پژوهش و ورود به عرصه های بالاتر عنوان کرد و از دانشجویان خواست در این مسیر هیچگاه از تلاش و کوشش غافل نشوند.

دکتر هادی افزایش تعداد دانشجویان و استقبال علاقه مندان به ادامه تحصیل در این واحد دانشگاهی را به دلیل آسان بودن تحصیل و بالابودن کیفیت آن دانست که مسوولان، استادان و کارکنان واحد تمام تلاش خود را برای ایجاد محیطی آرام و ایجاد بستر لازم برای تحقیق و پژوهش با فراهم کردن آزمایشگاه ها و کارگاه های به روز، کتابخانه مجهز به کتب فارسی، لاتین، تخصصی و عمومی، توسعه تحقیق و پژوهش و افزایش رشته های دکتری و کارشناسی ارشد مورد نیاز صنایع منطقه به کار می بندند و دانشگاه در پرداخت انواع وام های بدون سود و تقسیط شهریه دانشجویان نیز دریغ نکرده است.

در پایان این مراسم از 45  نفر از دانش آموختگان ممتاز رشته های مختلف تحصیلی تجلیل شد.

تعداد بازدید : 26
تاریخ: 1397/07/16
تعداد بازدیدکنندگان امروز 2 تعداد بازدیدکنندگان دیروز 5 تعداد بازدیدکنندگان کل 31385 تعداد کاربران بر خط 0 تعداد کاربران لاگین بر خط 0
کلیه حقوق متعلق به دانشگاه آزاد اسلامی واحد مبارکه می باشد.
Powered by DorsaPortal