روابط عمومی دانشگاه آزاد
خبر کوتاه
۱۳۹۸ پنج شنبه ۳۰ خرداد
 
دانشگاه آزاد اسلامی واحد مبارکه برگزار کرد - دوره آموزشی «آسیب شناسی شبکه های اجتماعی مجازی» با اعطای گواهی
به گزارش روابط عمومی واحد مبارکه آزاد اسلامی واحدمبارکه دوره آموزشی آسیب شناسی شبکه های اجتماعی مجازی به همت حوزه معاونت دانشجویی، فرهنگی و با همکاری دفتر مطالعات و توانمندسازی دانشگاه آزاد اسلامی مبارکه برگزار شد.

معاون فرهنگی، دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد مبارکه هدف از برگزاری این دوره را آشنایی هرچه بیشتر دانشگاهیان با آسیب‌شناسی فضای مجازی و شبکه های اجتماعی بیان کرد.

دکتر حاجی کریمی بیان کرد: «استفاده از این فضا مستلزم آشنایی با معایب و محاسن فضای مجازی و شبکه های اجتماعی است و با استفاده از این ابزار در فضای امن می توانیم حداکثر بهره برداری مفید از این امکانات را داشته باشیم

آشنایی با شبکه های اجتماعی مجازی و پیامدهای فرهنگی آن، ارزیابی و پیامدهای امنیتی شبکه های مذکور از جمله سرفصل های مورد تدریس در این دوره آموزشی 8 ساعته توسط آقای فروغی خواهد بود.این دوره آموزشی که با اعطای گواهی معتبر پایان دوره همراه خواهد بود، درسالن شهید مطهری واحد مبارکه برگزار شد .

تعداد بازدید : 7
تاریخ: 1397/07/16
تعداد بازدیدکنندگان امروز 2 تعداد بازدیدکنندگان دیروز 5 تعداد بازدیدکنندگان کل 31385 تعداد کاربران بر خط 0 تعداد کاربران لاگین بر خط 0
کلیه حقوق متعلق به دانشگاه آزاد اسلامی واحد مبارکه می باشد.
Powered by DorsaPortal